English All Around

Autor: Vesna Suvala, 15. 5. 2018.

Dana 25. ožujka 2018. godine četvero učenika 1.g razreda: Lucija Boljkovac, Karla Borovečki, Andrej Nikolić i Loren Trstenjak, zajedno s mentoricama, prof. Radić i prof. Ivanković, krenuli su na natjecanje „English All Around“ koje se održavalo u Zagrebu pod pokroviteljstvom Privatne umjetničke gimnazije. Učenici su se natjecali u dvjema kategorijama, Izazov priče i Filmski izazov. Suci na natjecanju bili su razni stručnjaci u područjima vezanim uz engleski jezik i umjetnost. Za svoje uratke poslane na natjecanje, filmove „Identity“ i „Antisocial“ te priču „Error Embodiment“, naši učenici dobili su konstruktivne kritike i uživali slušajući ostale zanimljive uratke u konkurenciji za glavne nagrade. Dodjela nagrada se održavala u kinu „Tuškanac“, gdje je Lucija Boljkovac osvojila nagradu publike za svoju priču „Error Embodiment“. Veselimo se svim budućim kreativnim uratcima i nadamo se da će se nastaviti baviti engleskim jezikom i sljedeće godine.

On 25th March, 2018 four of our students, Lucija Boljkovac, Karla Borovečki, Andrej Nikolić i Loren Trstenjak, and their mentors, prof. Radić i prof. Ivanković, took part in an English language competition “English All Around“ which was organised in Zagreb at Private High School for Arts. Students participated in two challenges, Short story and Movie challenge. The judges at the competition were experts in English language and arts. All works submitted were given constructive criticism and our students enjoyed listening to all the other competitors' works. The award ceremony took place in “Tuškanac“ theatre, where Lucija Boljkovac won a public voting prize for her story “Error Embodiment“. We are eager to see all the future works of our students and hope they will continue studying English.

« Ožujak 2024 »