LUDI DAN MEDICINSKE ŠKOLE OSIJEK

Autor: Vesna Suvala, 18. 2. 2015.

Dana 17. veljače 2015. sve je u našoj školi bilo naopako, zgrada je bila prepuna sumnjivih likica i likova, trudnih i umornih, starih baka i mladih kupača, čupavih djevojaka i ljudi u crnom, patuljaka i divova, vila i vještica. A iznad svih okrutna i zločesta Cruela, samo gleda koga bi uništila prevarila. Organizirala je i paradu tih čudnih bića, natjecanje ljepote i divote! U toj čudnoj borbi treće je mjesto zauzela jedna velika gusjenica (čitaj 4.ft), drugo su mjesto ravnopravno podijelili Snjeguljica s patuljcima (iliti 1.f) i Kolinda sa svojom predsjedničkom mašinerijom (to su zapravo učenici 3.l), a prvo je mjesto zauzelo arapsko carstvo Šeika, Šekija i njihovih sestara, žena, kuma i inih (Bravo za 2.s1!).

Prva ekipa oslobođena je testova i odgovaranja puna tri školska dana, druga će se odmarati dva dana, a treća jedan. Nagrade nisu zanemarive, ali je još ljepše zajedništvo pojedinih razreda, osjećaj za ekipu, pripadnost šarenoj školici. Pohvaljujemo sve koji su se igrali i bili netko drugi, čestitamo najboljima jer je ove godine konkurencija bila zaista žestoka, a ostale pozivamo da sljedeće godine pronađu svoje drugo lice i poigraju se karnevala. Trebate li inspiraciju, pregledajte samo galeriju fotografija i  luda ideja će se sama roditi. Sutra je novi, normalan dan u našoj školi, kada se nose samo uobičajene, svakodnevne maske.

Šarenu reviju maski pogledajte u Foto-galeriji.

P.S. Vijeće staraca jednoglasno je odlučilo istaknuti jednu pojedinačnu masku, pohvaljuje se učenik Laredo Kunce za jako maštovitu lutkarsku masku.