DRŽAVNO NATJECANJE SCHOLA MEDICA - NAŠ UČENIK DEJAN ŽITNJAK DRŽAVNI JE PRVAK!!! ČESTITAMO!

Autor: Vesna Suvala, 27. 4. 2018.

U organizaciji Agencije za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih i Medicinske škole Ante Kuzmanića Zadar održano je Državno natjecanje Schola Medica 2018. u programima medicinska sestra opće njege/medicinski tehničar opće njege i dentalni tehničar/tehničarka. Natjecanje se održavalo od 23. do 25. travnja 2018.

Medicinsku školu Osijek na natjecanju je predstavljao učenik 4.s2 razreda Dejan Žitnjak u pratnji mentorice Marije Maras, mag.med.techn. i ravnateljice Renate Gal, prof.

Naš učenik, Dejan Žitnjak, bio je najbolji na provjeri znanja i vještina u programu medicinska sestra opće njege/medicinski tehničar opće njege te je zasluženo osvojio prvo mjesto. Ponosni smo na izvanredan uspjeh našega Dejana i činjenicu kako je Medicinska škola Osijek i ove godine opravdala svoj ugled u Hrvatskoj jer titulu najbolje u državi nosi već treću godinu za redom.

Zahvaljujemo domaćinima ovogodišnjeg natjecanja koji su organizirali i isplanirali svaki slobodan trenutak kako bismo uživali u ljepotama po riječima domaćina „najljepše županije“ Zadarske županije.

« Studeni 2018 »

20.11.2018. 16:00
Akcija "Otkrij rano" u srijedu
Povodom obilježavenja Svjetskog dana kronične opstruktivne plućne bolesti (KOPB) u srijedu će na zagrebačkom Cvjetnom trgu od 10 do 13 sati biti održana javnozdravstvena akcija "Otkrij rano".

24.10.2018. 10:58
Dalmatinski buhač €“ neiskorišteni potencijal hrvatske flore
Porastom svijesti o štetnom učinku različitih sintetskih herbicida, fungicida, insekticida i drugih srodnih kemikalija na okoliš, ekološka se poljoprivreda počinje vra‡ati na velika vrata. Samim time raste značaj i ekonomska vrijednost dalmatinskog buhača (Tanacetum cinerariifolium), biljne vrste koja proizvodi prirodni insekticid i repelent piretrin.

Medicinska škola Osijek / Vukovarska 209 , Hr-31000 Osijek / www.ss-medicinska-os.skole.hr / ured@ss-medicinska-os.skole.hr