OBAVIJEST ZA 5.S1, 5.S2 I 5.S3 RAZRED

Autor: Vesna Suvala, 26. 9. 2018.

Važna obavijest maturantima  5.S1 , 5.S2  i  5.S3   razreda

povodom provođenja Nacionalnog ispita iz  Zdravstvene njege

koji će se održati  u  četvrtak,  4. listopada  2018. godine

u vremenu  od  12:00  do  13:20 sati

Na poveznici   Državna matura

na web-stranici naše škole  izložen je

Ispitni katalog iz  Zdravstvene njege,  koji sadrži

informacije  o područjima i sadržajima  iz

obvezatnih strukovnih modula za zanimanje

medicinska sestra opće njege/medicinski tehničar opće njege,

a koji  se ispituju na ovom  7.  nacionalnom ispitu.

Posebice je važno pročitati  tehnički opis ispita  i

na vrijeme  ( u 11:30 sati )  pristupiti ispitu, poštujući

Pravilnik o polaganju ispita državne mature.

Ponesite osobnu iskaznicu i dozvoljenu kemijsku koja

piše plavo ili crno, a ne briše joj se trag gumicom.

Predsjednica  i  članice  Školskog ispitnoga  povjerenstva

unaprijed se zahvaljuju na suradnji !

« Studeni 2018 »

20.11.2018. 16:00
Akcija "Otkrij rano" u srijedu
Povodom obilježavenja Svjetskog dana kronične opstruktivne plućne bolesti (KOPB) u srijedu će na zagrebačkom Cvjetnom trgu od 10 do 13 sati biti održana javnozdravstvena akcija "Otkrij rano".

24.10.2018. 10:58
Dalmatinski buhač €“ neiskorišteni potencijal hrvatske flore
Porastom svijesti o štetnom učinku različitih sintetskih herbicida, fungicida, insekticida i drugih srodnih kemikalija na okoliš, ekološka se poljoprivreda počinje vra‡ati na velika vrata. Samim time raste značaj i ekonomska vrijednost dalmatinskog buhača (Tanacetum cinerariifolium), biljne vrste koja proizvodi prirodni insekticid i repelent piretrin.

Medicinska škola Osijek / Vukovarska 209 , Hr-31000 Osijek / www.ss-medicinska-os.skole.hr / ured@ss-medicinska-os.skole.hr