OBAVIJEST MATURANTIMA

Autor: Vesna Suvala, 30. 11. 2018.

INFORMACIJE  O POČETKU  PRIJAVA  ISPITA  10. DRŽAVNE MATURE

(LJETNI  ROK    ŠKOLSKE GODINE  2018. / 2019.)

U subotu   1. prosinca 2018. godine  u 12.00 sati počinju prijave ispita državne mature u školskoj    2018./2019. godini.  Prijave ispita državne mature završavaju 15. veljače 2019. godine u 12.00 sati.

Prijave u sustav različite su za pojedine kategorije pristupnika te je važno pratiti naslovnicu mrežne stranice www.ncvvo.hr www.postani-student.hr  na kojima će biti objavljene sve potrebne informacije kao i važni datumi i rokovi.  Važno je pridržavati se svih uputa koje su dostupne na navedenim poveznicama. Također, nužno je dobro pročitati i prihvatiti  Opće uvjete prijava ispita državne mature i studijskih programa   prilikom prve prijave.

Ispitna koordinatorica Medicinske škole Osijek  Z. Mihić, prof.  maturantima -pristupnicima ispitima 10. državne mature na raspolaganju je ponedjeljkom  od  14.00 sati u kabinetu   br. 12   ili po dogovoru.  Obratite se  najprije  IK  Mihić    u slučaju poteškoća   ili potrebe  za dodatnim informacijama.

-     Za pitanja o prijavama studijskih programa poveznica  glasi                                              https://www.studij.hr/pages/kontakt.php

IK   Z. Mihić, prof.

« Prosinac 2018 »

KARTA - KAKO DO NAS

13.12.2018. 16:00
Rizik za rak zbog pretilosti
Stručnjaci okupljeni u American Cancer Society su izračunali kako je višak kilograma odgovoran za 4% svih slučajeva raka, objavio je Cancer Journal for Clinicians.

24.10.2018. 10:58
Dalmatinski buhač €“ neiskorišteni potencijal hrvatske flore
Porastom svijesti o štetnom učinku različitih sintetskih herbicida, fungicida, insekticida i drugih srodnih kemikalija na okoliš, ekološka se poljoprivreda počinje vra‡ati na velika vrata. Samim time raste značaj i ekonomska vrijednost dalmatinskog buhača (Tanacetum cinerariifolium), biljne vrste koja proizvodi prirodni insekticid i repelent piretrin.

Optimizam - optimistično razmišljanje također dokazano pomaže. Zamislite idealnu budućnost - primjerice da živite uz partnera punog ljubavi i potpore ili da ste zaposleni na mjestu koje vas ispunjava - a zatim zapište zamišljenu sliku u dnevnik (može i virtualni: blog, face,…).

Činite dobra djela -  Pomažući drugima pomažemo i sebi. Osobe koje doniraju vrijeme ili novac u dobrotvorne svrhe ili koje altruistički pomažu ljudima u potrebi osjećaju se sretnijima.

Medicinska škola Osijek / Vukovarska 209 , Hr-31000 Osijek / www.ss-medicinska-os.skole.hr / ured@ss-medicinska-os.skole.hr