> Natječaji
Javni poziv

Javni poziv za ekskurziju 3. i 4. razreda

Temeljem članka 12. Pravilnika o izvođenju izleta, ekskurzija i drugih odgojno-obrazovnih aktivnosti izvan škole (Narodne novine, broj 67/14, 81/15.) Povjerenstvo za provedbu javnog poziva i izbor najpovoljnije ponude za izvanučioničku nastavu 3. i 4. razreda na sastanku održanom 11.11.2019. u 17:00 sati donijelo je odluku o sadržaju javnog poziva za školsku ekskurziju. Ponuditelji su obavezni dostaviti ponude u zatvorenoj omotnici s naznakom “Javni poziv – ne otvaraj” – Broj ponude: 1/2019.

Obrazac s pojašnjenjem javnog poziva nalazi se u privitku.

Javni poziv

Natječaji

Obavijest o rezultatima natječaja - Nastavnik/ica strukovno-teorijskih predmeta (prvostupnik/ica laboratorijske dijagnostike)

Obavijest o rezultatima natječaja - Nastavnik/ica strukovnih predmeta za zanimanje fizioterapeutski tehničar (prvostupnik/ica fizioterapije)

Obavijest o rezultatima natječaja - Nastavnik/ica biologije i kemije

Obavijest o pisanom testiranju u svezi natječaja od 7.5.2019. za radno mjesto nastavnika psihologije

Obavijest o pisanom testiranju u svezi natječaja od 7.5.2019. za radno mjesto nastavnika matematike

Obavijest o pisanom testiranju u svezi natječaja od 7.5.2019. za radno mjesto nastavnika engleskog i njemačkog jezika

Obavijest o pisanom testiranju u svezi natječaja od 7.5.2019. za radno mjesto nastavnika kemije i biologije

Obavijest o pisanom testiranju u svezi natječaja od 7.5.2019. za radno mjesto nastavnika strukovnih predmeta za zanimanje fizioterapeutski tehničar

Natječaj za zasnivanje radnog odnosa 7.5.2019.

Obavijest - razgovor s kandidatima (intervju) u svezi natječaja od 7.5.2019. - Nastavnik-ca engleskog i njemačkog jezika

Obavijest - razgovor s kandidatima (intervju) u svezi natječaja od 7.5.2019. - Nastavnik-ca kemije i biologije

Obavijest - razgovor s kandidatima (intervju) u svezi natječaja od 7.5.2019. - Nastavnik-ca matematike

Obavijest - razgovor s kandidatima (intervju) u svezi natječaja od 7.5.2019. - Nastavnik-ca psihologije

Obavijest - razgovor s kandidatima (intervju) u svezi natječaja od 7.5.2019. - Nastavnikca strukovnih predmeta za zanimanje fizioterapeutski tehničar

Obavijest o rezultatima natječaja - Nastavnik engleskog i njemačkog jezika

Obavijest o rezultatima natječaja - Nastavnik kemije i biologije

Obavijest o rezultatima natječaja - Nastavnik matematike

Obavijest o rezultatima natječaja - Nastavnik psihologije

Obavijest o rezultatima natječaja - Nastavnik strukovnih predmeta za zanimanje fizioterapeutski tehničar

Natječaj za zasnivanje radnog odnosa za nastavnika informatike

Obavijest o pisanom testiranju u svezi natječaja od 13.6.2019. za radno mjesto nastavnika informatike

Obavijest - razgovor s kandidatima (intervju) - nastavnik informatike 13.6.2019.

Obavijest o rezultatima natječaja - Nastavnik informatike 13.6.2019.

Natječaj za zasnivanje radnog odnosa 05.9.2019.

Obavijest - razgovor s kandidatima (intervju) u svezi natječaja od 5.9.2019. za radno mjesto Nastavnik/ica strukovnih predmeta za zanimanje fizioterapeutski tehničar (prvostupnik/ica fizioterapije)

« Prosinac 2019 »

KARTA - KAKO DO NAS

12.12.2019. 04:00
Dodijeljena priznanja Hrvatskog liječničkog zbora
Hrvatski liječnički zbor (HLZ) dodijelio je godišnje nagrade za iznimna postignuća u hrvatskoj medicini, a među nagrađenima su i multidisciplinarni tim liječnika KBC Zagreb koji je razdvojio sijamske blizanke te oftalmolozi KB Sveti Duh za postignuća u ranom otkrivanju slabovidnosti u djece.

08.10.2019. 13:10
Odabrano je 20 škola za sudjelovanje u projektu LORA!
Me?‘u prvim aktivnostima projekta „LORA - laboratorij održivog razvoja" okupljanje je škola koje ?‡e sudjelovati u edukativnim aktivnostima. 28. kolovoza 2019. poslali smo stoga poziv osnovnim školama za sudjelovanje u projektu. Poziv je bio otvoren do 20. rujna 2019., a prijavilo se čak 77 osnovnih škola iz svih krajeva Hrvatske, zbog čega smo iznimno ponosni!

Optimizam - optimistično razmišljanje također dokazano pomaže. Zamislite idealnu budućnost - primjerice da živite uz partnera punog ljubavi i potpore ili da ste zaposleni na mjestu koje vas ispunjava - a zatim zapište zamišljenu sliku u dnevnik (može i virtualni: blog, face,…).

Činite dobra djela -  Pomažući drugima pomažemo i sebi. Osobe koje doniraju vrijeme ili novac u dobrotvorne svrhe ili koje altruistički pomažu ljudima u potrebi osjećaju se sretnijima.

Medicinska škola Osijek / Vukovarska 209 , Hr-31000 Osijek / www.ss-medicinska-os.skole.hr / ured@ss-medicinska-os.skole.hr