Medicinska škola Osijek u školskoj godini 2017./2018. upisivat će učenike u I. razred kako slijedi:

Trajanje godina

Broj

odjela

Broj učenika

1.Medicinska sestra opće njege/medicinski tehničar opće njege

5

2

52

2.Dentalni tehničar/tehničarka

3.Fizioterapeutski tehičar/tehičarka

4.Zdravstvena gimnazija

UKUPNO

5

130

Detalje o upisu učenika pročitajte na poveznici Natječaj za upis učenika u I. razred za 2017./18. školsku godinu.

« Lipanj 2017 »

22.06.2017. 16:00
Studija upozorava na e-cigarete
Nalazi američkih znanstvenika sugeriraju kako uporabu elektronskih cigareta prati rizik za oštećenja DNK usporediv s pušenjem običnih cigareta bez filtera.

08.06.2017. 12:34
Slavimo mora i oceane!
8. lipnja svake se godine obilježava Svjetski dan oceana. Turistička sezona, vrijeme sunca, mora i kupanja se bliži, ima li stoga boljeg načina da je započnemo od dana posve‡enog promišljanju o našim doprinosima ekosustavima od kojih ovisi cijeli život na Zemlji?

Medicinska škola Osijek / Vukovarska 209 , Hr-31000 Osijek / www.ss-medicinska-os.skole.hr / ured@ss-medicinska-os.skole.hr