DETOXKVIZIRANJE ZA DAN ŠKOLE

Autor: Administrator , 16. 4. 2024.

Pametne glave Medicinske škole Osijek okupile su se na prvom izdanju školskoga kviza koji je organiziran povodom Dana škole. Znanjem protiv prosječnosti i gluposti bio je moto kojim su se vodili članovi organizacijskog odbora, a koji su okupili iskusne školske kvizaše i one novopečene.

Dino Brkić (5.s1), Jelisaveta Borić i Lea Stipanović (4.da), Marija Mušura (4. s1), Anja Devčić i Matija Topalić (3. l), Leon Petkov (2. f) i Milan Gostić (2.s4) uz pomoć svojih mentorica i profesorica Mirele Grubišić i Ivane Đerđ – Dunđerović pripremili su kviz općeg znanja i glazbenih brojeva. Šesteročlane ekipe sastavljene od djelatnika i učenika naše škole natjecale su se u poznavanju povijesti, stručnih predmeta, geografije, povijesti, sporta i opće kulture, a ujedno su morali prepoznati izvođača pjesme koja je pratila svako pitanje.

Iako su svi bili podjednako dobri, pobjedu je odnijela ekipa Jadro koja je nagrađena slatkim iznenađenjem. No, svi su jednoglasni u tome kako je kviz bio zabavan, dinamičan i zanimljiv te kako jedva čekaju novu priliku da se okušaju u ovakvom natjecanju.

Iako je ovo bilo neplanirano unplugged izdanje (ostali smo bez struje na samom početku kviza), u kvizu smo uživali i jedva čekamo novu priliku u kojoj ćemo prirediti intelektualnu detoksikaciju od prosječnosti kojom smo okruženi.

Slike možete pogledati u našoj foto-galeriji.

Mirela Grubišić i Ivana Đerđ - Dunđerović